Przeciwdziałając epidemii COVID-19 oraz innym wirusowym zagrożeniom epidemiologicznym,
w miejscach gdzie wymagana jest dezynfekcja rąk (sklepy, urzędy, zakłady pracy, obiekty użyteczności publicznej, strefy przemysłowe itp.),
chcemy zaproponować Państwu:

MECHANICZNY PRZEMYSŁOWY DOZOWNIK PŁYNÓW

ANTYWIRUSOWYCH, STEROWANY NOŻNIE

typ M-T-2020c


Urządzenie jest wykonane ze stali kwasoodpornej, wysokość robocza wynosi około 100 cm, waga netto urządzenia nie przekracza 10 Kg. Wersja stojąca. Urządzenie posiada wewnętrzny box do umieszczenia pojemników z płynem dezynfekującym, może pomieścić jednorazowo pojemniki o pojemności 2 x 5,0 l. Posiada płynną regulację dawki, umieszczoną w strefie pojemników na płyn.
1,0 litr płynu dezynfekującego, w zależności od ustawienia wielkości dawki, wystarcza na 1 tys. do 20 tys. jednorazowych dawek natryskowych (jednorazowe nawilżenie dla pary rąk wymaga od 1 do 3 mililitrów preparatu, czyli 1 litr płynu dezynfekującego/antybakteryjnego spryskuje dłonie od 300 do 1000 osób).
Regulacja dawki: obracając śrubę regulacyjną ograniczenia skoku pedału nożnego (w lewą stronę zwiększamy / w prawą stronę zmniejszamy dawkę).

dezynfekcja_covid-19_spryskiwacz_M-T-2020c_2

Praktyczną zaletą sterowania nożnego jest brak kontaktu dłoni z urządzeniem, co wyklucza wzajemne przenoszenie zanieczyszczeń na użytkowników . Sterowanie nożne umożliwia również każdorazowo dozowanie ilości płynu odkażającego podawanego na dłonie. Ilość płynu jest proporcjonalna, zależna od ilości naciśnięć pedału nożnego i stopnia wykorzystania jego skoku.

Dystrybutor M-T-2020c jest prosty w obsłudze, nie wymaga okresowej konserwacji lub smarowania. Łatwo utrzymać urządzenie w czystości (można do mycia stosować myjki wysokociśnieniowe).

Z uwagi na materiały nierdzewne, z których jest zbudowane, urządzenie świetnie sprawdza się na zewnątrz, np. przed wejściem do sklepów, urzędów, zakładów pracy, warsztatów samochodowych oraz innych obiektów użyteczności publicznej lub stref przemysłowych (jest odporne na warunki atmosferyczne). Można zainstalować je w ciągu komunikacyjnym, wewnątrz i na zewnątrz budynku. Miska skapowa nie jest wymagana, o ile zastosowany środek dezynfekujący jest przyjazny dla środowiska. Urządzenie w pełni mechaniczne, nie wymaga dodatkowego zasilania. Dogodne do ustawienia i zamocowania.

Dozownik pracuje na płynach antybakteryjnych do dezynfekcji rąk, dostępnych w ofercie Orlen, Agapit, Merida, Polfa, Schulke i innych.

W dozowniku M-T-2020 ograniczono do minimum możliwość przywierania zabrudzeń do stopki nożnej i lancy spryskiwacza. Zastosowane profile rurowe o odpowiednio dobranych średnicach przeciwdziałają pozostawianiu zabrudzeń na powierzchni. Kształt i przekrój lancy spryskiwacza eliminuje możliwość opierania się o konstrukcję, zawieszania niepotrzebnych przedmiotów itp.
Kształt stopki nożnej ma charakter samooczyszczający.

Produkt posiada zabezpieczenia przed nieuprawnionym dostępem do przestrzeni płynów, otwory do przytwierdzania na stałe do posadzki umiejscowione w stopkach, otwor do czasowego zabezpieczenia przed przestawieniem (np. za pomocą linki zabezpieczającej). Szczegóły techniczne zawiera ulotka, którą wysyłamy drogą mailową po otrzymaniu zapytania.
Zapraszamy zainteresowane osoby.

Serwis i naprawy eksploatacyjne zapewnia producent:
Mecha-Tec Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 7, 05-152 Czosnów
kontakt:   info@mecha-tec.pl

W komplecie z M-T-2020c dostarczamy naklejki informujące o przeznaczeniu urządzenia, sposobie jego obsługi przez użytkowników. Dostarczamy również informacyjną naklejkę (do ręcznego wpisania) rodzaju zastosowanego środka i daty jego przydatności do użytkowania. Naklejki proponujemy umieścić na zewnętrznych, widocznych dla użytkowników powierzchniach urządzenia. Wzór propozycji naszego oklejenia powierzchni przesyłamy na życzenie drogą mailową.

odbiór urządzeń:

– wysyłka kurierem;
– Cząstków Mazowiecki (sklep firmowy Mecha-Tec, wejście od ulicy, wyłącznie po umówieniu wizyty);
– odbiór osobisty Warszawa Bielany (wyłącznie po umówieniu wizyty);
– dostawa gratis w promieniu 15 Km od Cząstków Mazowiecki 7;

M-T-2020c wyprodukowano na zlecenie  Inter–Cars SA, Cząstków Maz, 05-152 Czosnów, Polska
Inter–Cars SA jest honorowym użytkownikiem pierwszego wyprodukowanego urządzenia M-T-2020c,
stworzonego w celu ograniczenia pandemii wirusa COVID-19 (marzec 2020).

Zastosowane autorskie rozwiązania konstrukcyjne – prawem chronione.
Znak towarowy M-T-2020c – zastrzeżony.


Informacje dotyczące gwarancji: Ogólne Warunki Gwarancji
Instrukcja montażu i uruchomienia dozownika M-T-2020 C: Instrukcja v1
Załącznik do instrukcji montażu i uruchomienia dozownika M-T-2020 C: Załącznik 1

Zestaw naklejek dołączony do urządzenia (pobierz).

Istnieje możliwość umieszczenia na urządzeniu, w sposób trwały, metalowej, grawerowanej laserowo tabliczki, z dedykacją. Wzór takiej tabliczki poniżej.


Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne w polityce prywatności.

Zastosowane autorskie rozwiązania konstrukcyjne – prawem chronione.
Znak towarowy M-T-2020c – zastrzeżony.
Ochrona prawna inwestycji:
Kancelaria Prawna
Bogdan Klimaszewski
02-034 Warszawa ul. Wawelska 78/5