Przeciwdziałając epidemii COVID-19 oraz innym wirusowym zagrożeniom epidemiologicznym,
w miejscach gdzie wymagana jest dezynfekcja rąk (sklepy, urzędy, zakłady pracy, obiekty użyteczności publicznej, strefy przemysłowe itp.),
chcemy zaproponować Państwu:

DOZOWNIK PŁYNÓW ANTYWIRUSOWYCH,
STEROWANY NOŻNIE
typ M-T-2020s

Nasz Super Produkt, dozownik nożny M-T-2020s do płynów antybakteryjnych, mydeł, żeli,  skonstruowany i wyprodukowany przez MECHA-TEC Polska, jest najmniejszym dozownikiem z serii M-T-2020, w pełni spełniającym nasze założenia o unikaniu kontaktu dłoni z potencjalnymi ośrodkami przenoszenia bakterii, w tym tak groźnego wirusa Covid-19.

Dozownik w pełni odporny na wszelkie warunki atmosferyczne, wykonany ze stali kwasoodpornej, uniwersalny dla zamontowania i użytkowania większości opakowań płynów antybakteryjnych, mydeł, żeli, wyposażonych w własny spryskiwacz o osi działania góra/dół.

Zasada użytkowania: sterowanie nogą poprzez dolna dźwignię wyzwalającą proporcjonalnie ruch górnej dźwigni naciskowej. Użytkownik intuicyjnie chroni ręce przed kontaktem z urządzeniem, natryskujemy płyn – sterując nogą.

Konstrukcje dozowników M-T-2020 są autorskimi pomysłami właścicieli firmy Mecha-Tec sp. z o.o. Polska. Wszelkie kopiowanie lub naśladowanie jest dozwolone wyłącznie za zgodą autorów  konstrukcji, wyłącznie przez osoby fizyczne na prywatny użytek.

Do pracach konstrukcyjnych i do oceny prototypów zostały zaangażowane osoby reprezentujące różne dziedziny przemysłu. Do testowania i wyrażenia opinii o produkcie, zostały zaproszone osoby reprezentujące m.in. środowisko medyczne, handel detaliczny, reprezentujące centra handlowe, świadczące usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Poprosiliśmy o opinię również nasze dzieci.

Opinie są pozytywne. Dodatkowe cenne uwagi i oczekiwania przyszłych użytkowników, zostały uwzględnione w wersji ostatecznej.

Produkt wprowadzamy do wieloseryjnej produkcji pod nazwą M-T-2020s.

Informacje dotyczące gwarancji: Ogólne Warunki Gwarancji
Instrukcja montażu i uruchomienia dozownika M-T-2020 S: Instrukcja
Zestaw naklejek dołączony do urządzenia (pobierz).

Dostawcą elementów montażowych jest  firma KOSS-REMO Polska ( ISO 9001:2015)

Zastosowane autorskie rozwiązania konstrukcyjne – prawem chronione.
Znak towarowy M-T-2020 – zastrzeżony.
Ochrona prawna inwestycji:
Kancelaria Prawna
Bogdan Klimaszewski
02-034 Warszawa ul. Wawelska 78/5